Yorum Yaz Ürün Kodu: VOYLETAB-17G
1.900,00 TL + KDV
429,40 TL den başlayan taksitlerle!
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Gıda Boya Airbrush Tabancası AB-17G 1,4 mm
GIDA BOYA TABANCASI ÜSTTEN DEPOLU 1,4 mm
Paslanmaz Gıda Sektörüne Uygun
Alttan Depo Tabancası
Üstten boya depolu modeldir. Profesyonel kullanım için design edilip üretilmiştir.
Sprey başlığı, yüksek aşınma direncini sağlayan pirinçten (alüminyumdan ziyade) yapılmıştır.
Meme ve iğne paslanmaz çelikten yapılmış, gövde anodizedir.
Boya tabancasına uygun meme çapları;
  • 1.4 mm
  • 1.7mm
  • 2.0mm
Gıda Boya Airbrush Tabancası AB-17G 1,4 mm gıda boya tabancası paslanmaz 1lt , boya tabancası paslanmaz , gıda boya tabancası , çelik gıda boya tabancası , 1 litre gıda boyası tabancası , paslanmaz çelik tabanca , gıda boyası püskürtme tabancası , gıda boyama için tabanca , gıda boyası için güvenli tabanca , pasta süsleme tabancası , çikolata boyama tabancası , gıda sektörü boyama araçları , pasta süsleme ve dekorasyon , VOYLETAB-17G Gıda Boya Airbrush  Tabancası AB-17G 1,4 mm